Soorten Robuust

Robuust Blond

Robuust bier heeft een zachte, volle smaak met zoete, karamelachtige, en fijnbitterge componenten. Robuust blond is een ondeugend lekker biertje van 7% alc

Robuust Bok

Alcoholpercentage: 7.0%

Robuust Tripel

Alcoholpercentage: 8.0%

Verkoopadressen

plaats
naam
adres
meer info
Amsterdam Café De Ster Martelaarsgracht 20-22 www.cafedester.amsterdam
Amsterdam Biercafé Delirium Piet Heinkade 4-6-8 www.deliriumcafeamsterdam.nl
Amsterdam Café Tante Roosje Rembrandtplein 5 www.tanteroosje.amsterdam
Amsterdam Bier Import Nederland Kombuijsweg 5 www.bierimport.nl
De Rijp Het Wapen van Munster Grote Dam 3 www.wapenvanmunster.nl
Edam Eetcafé De Beurs Keizergracht 6 www.debeursetenendrinken.nl
Edam Proeflokaal De Knijp Spuistraat 16  
Edam Café de Harmonie Voorhaven 94 www.harmonie-edam.nl
Edam Pizzeria La Galera Gevangenpoortsteeg 1 www.cafedegevangenpoort.nl
Edam Café de Gevangenpoort Gevangenpoortsteeg 1 www.cafedegevangenpoort.nl
Edam Foodlovers Spui 7  
Katwijk Slijterij de Hoorn Hoornesplein 53 www.slijterijdehoorn.nl
Marken Café de Visscher Havenbuurt 22 www.tavernevisser.nl
Monnickendam Wijnhuis Monnickendam Haringburgwal 1A  
Muiden Bruin café Ome Ko Herengracht 71 www.cafeomekomuiden.nl
Muiden Eethuys Café Graaf Floris V Herengracht 72 www.graaf-floris-v.nl
Oostzaan VHC Jongensbv Ambachtstraat 3 www.vhcjongensbv.nl
Purmerend Slijterij Bijvoet John F Kennedyplein 61 www.slijterijbijvoet.nl
Utrecht Restaurant Simple Lange Nieuwstraat 88 www.simpleutrecht.nl
Volendam Eetcafé Het Havengat Haven 64 www.havengat.nl
Volendam Lounge Le Boulevard Pieterman 7A www.loungeleboulevard.com
Volendam Restaurant van den Hogen Haven 106 www.hogen.nl
Volendam PX Volendam W.J. Tuijnstraat 15 www.pxvolendam.nl
Volendam Smit Bokkum Slobbeland 19 www.smitbokkum.nl
Volendam Slijterij de Stient De Stient 19 www.destientwijnenendranken.nl
Volendam Francesca’s Zeestraat 8C www.francescaskeuken.nl
Volendam Volendam express Haven 39 www.markenexpress.nl
Zaandam Slijterij Vonk Tuinierstraat 8 www.slijterijvonk.nl
Zwaag Veldboer-Eenhoorn Horeca De Corantijn 32 www.veldboereenhoorn.nl

Contact

robuust_bruinKrokussenstraat 24
1131 LK Volendam
T. 06-24593990
E. [email protected]